_DSC0748
S NÁMI TO DÁTE

Ať už jsou vaše cíle v lyžování jakékoli, s partou našich instruktorů jich dosáhnete. Poznejte nás osobně.

Díky za informaci.
Jsem moc rád, že mě kdysi jeden známý na vás nasměroval a začal jsem dělat váš styl lyžování, protože smýkání mě neuspokojovalo.
Díky moc, za spousty nádherných zájezdů, co jsem s vámi byl. Bylo mi naprosto jasné, že je to pro vás koníček a málokdo jiný by tolik starostí s organizováním jen tak neobětoval.
Tak moc díků tobě za ty roky lyžování, za to že jste tento styl zdokonalili a já se ho mohl učit s vámi.  A také to prosím vyřiď Martinovi. A samozřejmě jsem rád, že jsem poznal Kubu a další vaše kluky a další instruktory, co tam jezdili a spousty dalších lidí vyznávajících sejný lyžařský styl. Asi bych neměl zapomenout ani na Dana, taky mi toho hodně dal.
Tak dost nostalgie. Za chvíli je tu zima. I když už to nebude tak intenzivní, jako jiné roky, tak Harusák a nějaké české a určitě i rakouské a italské hory navštívím.
A samozřejmě s čistou carvovou stoupou za sebou.
Tak pozdravuj a ať se všem daří.
Pavel Horák


Dobrý den,
chtěl bych moc pochválit instruktora, který se dětem opravdu perfektně věnoval a hlavně je naučil lyžovat. Ondra (4 roky) stál na lyžích před tím jen jednou a skoro nic neuměl samozřejmě. Po kurzu brzdil, zatáčel, vstával, ale hlavně ho to moc baví a chce jet zase na hory, pořád o tom mluví. Určitě bychom to chtěli další rok zase vyzkoušet u Vás na kurzu, aby se naučil další techniky.
jedeme ještě letos do Italie na pár dnů a rád bych mu lyže co měl na kurzu zakoupil. Lze zakoupit třeba i použité, případně kolik by stáli zcela nové – pokud máte, prosím o obě varianty. Jak dlouho je vhodné tyto lyže používat? KAždopádně máme dceru 2 roky, takže pak přejdou dále :), určitě o ně mám zájem. Na hory jedeme 18.3. takže bych to rád objednal do té doby. 
Ještě jednou díky,
S pozdravem, Ondřej Suchý


Dobrý den pane Kovářů,
Děkuji srdečně za Váš mail i přístup. Potíže byly způsobeny i letošní zimou, která nenabízí skoro žádný přírodní sníh. Příští rok bychom měli být ještě lépe připraveni, abychom mohli otevřít celý park a tím pádem bylo místo pro všechny 🙂
Mrzelo mně, že jsem neměl prostor se s vámi sejít. Viděl jsem styl vaši výuky i kvalitu vašich instruktorů a svěřenců. Myslím, že děláte dobrou práci.
Pokud byste plánovali ještě další kolo v letošní sezóně, napište. Budeme se těšit na příští sezónu a přeji Vám i dále hodně úspěchů.Pokud byste měli nějaké instruktory navíc. Uvítáme. V naší škole nabíráme trvale lidi do výuky.
Hezký den S přátelským pozdravem / Mit freundlichen Grüßen

Jan Mitáš
SKI Karlov s.r.o.
Poloha areálu: Karlov pod Pradědem | GPS:  50°1’6.806″N 17°17’23.013″E
Sídlo společnosti: Hradecka 48 | 746 01 Opava 1
Tel:     +420 602 715 931
E-mail: jan.mitas@skikarlov.cz
WWW:  www.skikarlov.cz


Ahoj  Zbyňku a instruktoři,
Ještě jednou děkujeme za víkendovou výuku Damiana
Musím říct, že jsem se dlouho nesetkal s takovým výborným přístupem k výuce i dětem.
Pokud to jenom trochu půjde, máte v nás pravidelné účastníky
Příští zimu na shledanou
Radek s rodinou


Ahoj,
díky za fotky, jsou krásný 😊
Naše Adélka byla z kurzu nadšená, v neděli říkala, že se ji ani nechce odjíždět. Je perfektní vidět, jak velký pokrok za ty dva dny s vámi udělala a jak si víkend na lyžích s vámi užila. Ještě jednou velký dík a těšíme se na některý z kurzu v příštím roce!
Zahradníkovi
Ing. Andrea Zahradníková


Dobrý večer Zbyňku a Kubo,
Moc děkuji za super 3 víkendy s Vámi se všemi 😊
Všichni jsme si to moc užili a hlavně Isabelka se naučila bezvadně jezdit a teď s nadšením odlyžovala 5 dní v Rakousku od rána 10h do odpoledne 17h s malou přestávkou na oběd 😊
Skutečně budila na svahu malé pozdvižení, protože najednou kolem lyžařů prolítlo malé stvoření na lyžičkách, které mnohdy carvingovalo lépe než oni sami 😊
Minulý týden s Vámi jela na moje doporučení kamarádka Pavlína Šmírová s dcerkou Laurou, jezdila právě s Kubou a také je nadšená.
Chtěla jsem se tedy s Vámi domluvit, že by do Albrechtic jeli místo nás jako náhradníci – byli by moc rádi. Prosím domluvte se s ní, je v kopii mailu.
Chtěla jsem Vám za báječné kurzy moc poděkovat, protože jste fakt skvělý a vřele Vás všem doporučuji. Příští rok se určitě aspoň jednou uvidíme na „oživovacím a zdokonalujícím“ kurzu a pokud byste náhodou připravovali kurz děti bez pluhu v Rakousku, tak jsem Váš první účastník zájezdu 😊


Dobry vecer,
Zdravim z Alp;-)
Zaregistrovali jsme upoutávku na kurz v Albrechticích – měli byste ještě 4 místa pro děti? Moje dvě 8 a 10 let a kamarádi 7 a 12 let.
Mimochodem, děti po kurzu fakt udělaly velký technicky pokrok a je to bomba!
Díky za info!
Martina Běťáková


Ahoj Zbyňku,
moc Ti děkuji za poslaný odkaz na fotky a samozřejmě i všem instruktorům za oba albrechtické rychlokurzy carvingu! Bylo to super a výrazně to změnilo můj pohled a postoj k lyžování.
S přátelským pozdravem
Roman Lžíčař


Dobrý den.
Už od včerejška, kdy jsme vrátili lyže u dodávky a začali děti zouvat z lyžáků, přemýšlím jak Vám sepsat poděkování. Kdybych chtěla vypsat všechno, určitě bych na něco zapomněla a jedno velké díky je málo! Největší zásluhu na tom má Kuba, který svým přístupem, trpělivostí a energií dokázal podpořit děti naučit se lyžovat. Postupoval od úplných základů, které se v běžných lyžařských školách berou “letem světem” a my jsme s mužem nevěřícně sledovali pokroky, které děti během dne udělaly. Celou cestu domů jsem si vyčítala, že jsem děti nepřihlásila i na další kurz/y. Na příští sezónu máme jasno. Každopádně bychom byli velmi rádi, kdyby si děti mohly upevnit naučené základy.  Jaké jsou prosím možnosti individuální výuky? Můžeme při individuálu pro děti ještě potkat Kubu? A můžou mít lekci obě děti najednou?
PS: Lze se ještě zapsat jako náhradníci na víkend v Albrechticích?
S pozdravem
Kristýna Světlíková 


Dobrý večer,
chtěla jsem poděkovat za vaši metodu výuky. Od bratra (Petra Šmída) jsem dostala kontakt na Vaši školu a Lucku, jako možnou instruktorku vaší metody lyžování v Albrechticích. Dceru (skoro 6 let), která doteď na lyžích moc nebyla, naučila  jezdit na vleku, sjíždět svah a zastavit. Dále mě těší, že uměla zvolit takovou formu, že dceru lyžování baví (zatím), nebojí se jej a chce na lyže opakovaně. 
Také je vhodně zvolený areál, protože vlekaři mají velmi vstřícný přístup k dětem. I k těm, které se teprve učí na vleku jezdit.
Po pozorování trápení jiných začínajících dětí (spouštění ze svahu na “vodítku”, po malých dětech se chce znalost vlevo a vpravo) začínám chápat, co píšete na webu (a co se mi také snažil vysvětlit Petr) o metodě Vaší školy, odlišnosti lyží a přístupu k dětem. Je to krásný pocit, když dcera po jedné hodně vyjela na vleku a obloučky sjela svah. A pak se jen zlepšovala. A toto s radostí a nadšením. 
Sama se nepočítám mezi dobré lyžaře, a vím, že bych toto dceru tak rychle a dobře nenaučila. 
S pozdravem
Kateřina Šmídová


Dobrý den, 
Zároveň zde chci poděkovat slečně Aleně, která učila začátečníky vč. mého Šimona. Byla velmi laskavá, hodná a trpělivá. Šimon si kurz opravdu užil, máme oba velkou radost. Zároveň stále nemohu uvěřit, co se za ten jeden víkend naučil… Děkujeme. 
Budu se tedy těšit někdy příště. 
Přeji Vám hodně sněhu a hezkého počasí!
Kateřina Léblová


Dobrý den,
na příští víkendový kurz se už nechystáme, děkujeme za nabídku, vzdáme se jí ve prospěch někoho, kdo s Vámi třeba ještě letos nejel. Minulý víkend si děti kurz velice užily, dalo jim to mnoho, techniku teď mají výbornou a už se s nimi nebudeme bát jet náročnější nebo zahraniční sjezdovky. Vaše metoda i instruktoři jsou skvělí, příští rok naviděnou,
Eliška Osvaldová


Ahoj Zbyňku,
ještě jednou ti chceme poděkovat za super kurz. Všichni jsme si to užili. Jste super parta a hezky to celé vedete. Nevěřila jsem, že manžel celý kurz vydrží a že se takhle naučí za pár hodin lyžovat. Jste kouzelníci! 
Tak moc děkuji! Hezký večer, Ema Pantie


Dobry den Zbyňku, 
máme za sebou kurz s vámi a ještě jednou moc dekujeme, Tobik si to moc užil a do lyžování je teď nadšený, takže to vše splnilo přesně to, co jsme chtěli 🙂
Michal Cejnar


Reference jsou od účastníků našich kurzů, ponechané přesně tak, jak nám je poslali.