Zobrazen 1. – 12. z 20 výsledků

carvingove lyze
LYŽEMI TO ZAČÍNÁ

České lyže Lusti a naše vlastní carvingové podložky. To je kombinace, která nemá hranice. Lyžujte na tom nejlepším!

Dětské lyže

Nabízíme unikátní lyže pro nejmenší. Pokud chcete, aby se vaše dítě naučilo jezdit čistě po hranách a nejezdilo v pluhu, měly by pro vás být jedny z našich lyží jasnou volbou. 

Lyže pro dospělé

Nabízíme hlavně takové modely, které vám umožní opravdový carving. Zakoupit je však možné celý sortiment Lusti. Stačí nám napsat email. Všechny lyže můžete zakoupit společně s našimi vlastními podložkami, které vám umožní ty největší náklony a otevřou vám cestu k radikálnímu carvingu.

Podložky k lyžím

Jsme jediný výrobce vysokých carvingových podložek v České republice. Nabízíme podložky jak pro úplné začátečníky, tak ostřílené carvery. Díky našim podložkám budete výš nad sněhem, což vám umožní větší náklony a vy okusíte tu pravou carvingovou zábavu.

 • Dětské lyže

  JC

  JC je ta nejlepší lyže pro mladé lyžaře. Začíná na délce 70 cm a je odstupňována po 10 cm, takže může s vaším dítětem „růst“. Lyže má extrémně malý rádius, díky čemuž umožňuje precizní vykrojení carvingových oblouků.

 • Dětské lyže

  Žirafa

  Žirafa 70 cm je lyže s nejmenším radiusem na světě! Lyže je určena pro děti od 2 let, umožňuje první oblouky bez pluhu díky maximálnímu vykrojení a otevírá tak našim nejmenším svět „carvingu“.

 • Dětské lyže

  JS

  Dětská carvingová lyže. Lyže jsou určené pro široké spektrum malých lyžařů – od začátečníků po pokročilé. Lyže umí vyjet oblouk po hraně, ale zvládne i jízdu smykem.

 • Lyže pro dospělé

  FC 77

  Konstrukce lyže je klasického sendvičového typu s dřevěným jádrem. Jádro lyže bylo speciálně zesíleno, aby kompenzovalo typické vlastnosti širší konstrukce lyže ve slabší torzní tuhosti. Díky tomu nebylo potřeba lyže vyztužit titanalovými pláty a lyže si tak zachovala nízkou hmotnost. Lyže má také jedinečnou geometrii, která umožnila nejen moderní, širokou konstrukci lyže, ale i zároveň zajistila její optimální – malý …

 • Lyže pro dospělé

  LL 76

  Velmi kvalitní a vyvážená dámská univerzálka vhodná zejména pro kratší oblouky v nižších až středních rychlostech. LL 76 je ideální volbou pro široké spektrum lyžařek od začátečnic, po nadprůměrné rekreační jezdkyně.

 • Lyže pro dospělé

  FC

  FC jsou ideální pro začátečníky a středně pokročilé lyžaře. Lehce ovladatelná lyže s krátkým rádiusem se kterou si užijete tu pravou carvingovou zábavu. 

 • Lyže pro dospělé

  MP 77

  Podobně jako na lyžích kategorie PC projedete i na lyžích MP téměř všechny terény stabilně a bez zaváhání.

   

 • Lyže pro dospělé

  SC 77

  SC 77 jsou svým zaměřením stejné jako řada PC 77, avšak jedná se o verzi bez titanalu. Odebráním plátů titanalu vznikla lyže se stejnou geometrií ale s výrazně příjemnějším chováním a minimálními fyzickými nároky na lyžaře.

 • Lyže pro dospělé

  RFC

  V této lyži jsou obsaženy všechny naše zkušenosti pro vrcholný carving. Lyže výborně zvládá přejezdy nerovností, kolejí a malých muld, díky čemuž se z ní stává lyže na
  celodenní ježdění. RFC nyní můžeme vřele doporučit všem carverům vyšší a nejvyšší třídy.

 • Lyže pro dospělé

  PC 77

  Geniální a nejuniverzálnější lyže na světě. Neexistuje jiná s takovou geometrií, radiusem a dvěma titanaly.

 • Lyže pro dospělé

  PC 71

  Zesílená konstrukce dřevěného jádra v přední části lyže a dva titanalové pláty pak zajišťují, že i při vyšších rychlostech a razantním vedení je PC71 nekompromisně stabilní a přesná. Velmi kvalitní náčiní pro zkušené jezdce a milovníky carvingového přetížení.

 • Lyže pro dospělé

  LP 76

  Díky svému širšímu středu a celkové větší ploše je žádný terén nerozhází. Sportovněji laděné jezdkyně ale dokáže velmi příjemně překvapit vyrovnanou a přesnou jízdou v carvingovém oblouku i na tvrdší pistě.