Rychlokurz carvingu – Albrechtice 1

Albrechtice

Rychlokurz carvingu pro dospělé, ski areál Světlý Vrch, Albrechtice v Jizerských horách, 6.-7.1.2024

Rychlokurz carvingu, který pro vás připravila Jihlavská sportovní s. r. o. je určený pro vyznavače carvingového lyžování. Ve společném týmu se naučíte novým carvingovým dovednostem, podělíte se o zkušenosti s ostatními, zajezdíte si s dalšími vyznavači carvingu pod vedením zkušených carvingových instruktorů a poznáte podobně zaměřené lyžaře. Kurz je určen i pro začátečníky.Vyzkoušíte a otestujete novou řadu carvingových lyží LUSTI.

Informace o kurzu

Termín: 6.-7.1.2024

Místo: Ski Areál Světlý Vrch, www.svetlyvrch.cz          

Ubytování: Pořadatel ubytování nezajišťuje účastníci si mohou vybrat ubytování dle svých představ a možností, např: www.e-chalupy.cz/albrechtice-v-jizerskych-horach

Stravování: Pořadatel nezajišťuje. Možnost stravování v  restauračních zařízeních  v Albrechticích v Jizerských horách nebo v rámci Vašeho ubytování.

Doprava: Individuální

Program: Program je přizpůsoben rodičům dětí, které se zároveň účastní kurzu dětí bez pluhu ve vedlejším skiareálu DETOA.
V sobotu i v neděli:

  • 8.30 do 10.00: prezentace účastníků a zapůjčení lyží buď na parkovišti skiareálu DETOA, kde bude probíhat kurz dětí bez pluhu nebo pak na parkovišti u ski areálu Světlý Vrch před zahájením kurzu,
  • 10.00 – 12.00: dopolední výuka na svahu,
  • 12.00 – 14.00: oběd a přestávka na odpočinek,
  • 14.00 – 16.00: odpolední výuka na svahu.

Půjčování lyží: možnost zapůjčení lyží Lusti pro carving délka 110-150 cm rádius 5,5-10 m za 200,- Kč na 1 den. www.detibezpluhu.cz/e-shop.

Cena rychlokurzu carvingu: 1 500 Kč (platba až na místě v hotovosti při rezervaci).
Cena nezahrnuje skipas, dopravu, ubytování, stravování a pojištění.
Faktura bude vystavena na vyžádání v elektronické podobě a zaslána mailem. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka.

Další info:

Před kurzem budeme ještě zasílat mailem bližší pokyny.

Pořadatel: Jihlavská sportovní s. r. o., Polní 39, 586 01 Jihlava

Nemáte na čem jet?

Lyže si můžete koupit v e-shopu nebo si je půjčit pouze na kurz (v tom případě nám to napište do poznámky v příhlášce nebo klidně později na email zbynek@detibezpluhu.cz). 

Přihláška

Vyplňte do dvou týdnů před začátkem daného kurzu.