_DSC0181

Kurz běžeckého lyžování pro pedagogické pracovníky a ostatní nadšence běhu na lyžích, Nové Město na Moravě 21. 1. – 23. 1. 2022

Docházkový kurz pro pedagogické pracovníky škol a školských zařízení a příznivce běhu na lyžích zaměřený na výuku techniky běhu na lyžích – klasický styl a bruslení a metodiku výuky těchto stylů ve školním lyžování. Absolventi kurzu získají osvědčení pro instruktora běžeckého lyžování. Součástí tohoto kurzu je i možnost periodického doškolení a rozšíření dovedností instruktorů školního lyžování. Je vhodný také pro příznivce běžeckého lyžování, kteří si chtějí vylepšit techniku běhu a poznat nové možnosti běžeckého lyžování.
Kurz je akreditovaný MŠMT a je určen pro prohlubování odborné kvalifikace v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Informace o kurzu

Termín:  21. 1. – 23. 1. 2022

Místo: Běžecké tratě u hotelu SKI a Vysočina Aréna, Nové Město na Moravě.

Zahájení kurzu: 21. 1. 2020 v 14.00 na Domově mládeže Střední odborné školy Nové Město na Moravě, Na Bělisku 295.

Cena kurzů: 2 200,- Kč

Cena zahrnuje náklady spojené s činností lektora a vystavení osvědčení o absolvování kurzu základního školního běžeckého lyžování. Cena neobsahuje dopravu, stravování a případné ubytování, které lze po dohodě zajistit v domově mládeže SOŠ Nové Město na Moravě.

Storno: do jednoho týdne před kurzem 100 %.

Vybavení: Běžecké vybavení pro klasickou techniku, i na bruslení, ledvinka s bidonem na pití, základní sada vosků, přípravek na odstraňování vosků, vhodné běžecké oblečení.

Informace: Výcvik probíhá na upravených tratích v okolí hotelu SKI nebo přímo na závodních tratích v areálu Vysočina arény. V půldenních blocích se střídá výuka techniky běhu klasickým stylem i bruslením. V případě dobrých sněhových podmínek bude součástí i půldenní výlet v krásném prostředí Žďárských vrchů. Po skončení výcviku je možnost video rozborů jednotlivých jízd, součástí jsou také přednášky o technice běžeckého lyžování, o mazání a konstrukci lyží, vybavení pro „klasiku“ i „skate“.

Další info: www.facebook.com/DetiBezPluhu a http://www.detibezpluhu.cz/faq/.
Před kurzem budeme ještě zasílat mailem bližší pokyny.

Pořadatel: Jihlavská sportovní s. r. o., Polní 39, 586 01 Jihlava.

Garant: Mgr. Zbyněk Kovářů, MBA

  • zbynek@detibezpluhu.cz
  • tel. 605 259 636

Lektoři: Mgr. Miroslav Pech,

  • reditel@zsnovacerekev.cz
  • tel. 702 164 133

Dotazy: Směřujte na p. Pecha (kontakt viz výše).

Přihláška

Vyplňte do 22. 12. 2021


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.