Slider

Kurz běžeckého lyžování pro pedagogické  pracovníky a ostatní nadšence běhu na lyžích  

Docházkový kurz pro pedagogické pracovníky škol a školských zařízení a příznivce běhu na lyžích zaměřený na výuku techniky běhu na lyžích – klasický styl a bruslení a metodiku výuky těchto stylů ve školním lyžování. Absolventi kurzu získají osvědčení pro instruktora
běžeckého lyžování. Součástí tohoto kurzu je i možnost periodického doškolení a rozšíření dovedností instruktorů školního lyžování. Je vhodný také pro příznivce běžeckého lyžování, kteří si chtějí vylepšit techniku běhu a poznat nové možnosti běžeckého lyžování.

Kurz je akreditovaný MŠMT – č.j.: MSMT – 32394/2018-2-906 a je určen pro prohlubování odborné kvalifikace v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Informace o kurzu

Termín: 22. 1. – 24. 1. 2021

Místo: Běžecké tratě u hotelu SKI a Vysočina Aréna, Nové Město na Moravě

Cena: 2 200 Kč
Cena zahrnuje náklady spojené s činností lektora a vystavení osvědčení absolvování kurzu základního školního běžeckého lyžování. Cena neobsahuje dopravu, stravování a případné ubytování, které lze po dohodě zajistit v domově mládeže SOŠ Nové Město na Moravě.

Zahájení kurzu: 22. 1. 2021 v 14.00 na Střední odborné škole Nové Město na Moravě, Na Bělisku 295 – domov mládeže SOŠ Nové Město na Moravě

Vybavení: Běžecké vybavení pro klasickou techniku, i na bruslení, ledvinka s bidonem na pití, základní sada vosků, přípravek na odstraňování vosků, vhodné běžecké oblečení.

Informace: Výcvik probíhá na upravených tratích v okolí hotelu SKI nebo přímo na závodních tratích v areálu Vysočina arény. V půldenních blocích se střídá výuka techniky běhu klasickým stylem i bruslením. V případě dobrých sněhových podmínek bude součástí i půldenní výlet v krásném prostředí Žďárských vrchů. Po skončení výcviku je možnost video rozborů jednotlivých jízd, součástí jsou také přednášky o technice běžeckého lyžování, o mazání a konstrukci lyží, vybavení pro „klasiku“ i „skate“.

Pořádá: Jihlavská sportovní s. r. o., Polní 39, 586 01 Jihlava

Garant: Mgr. Zbyněk Kovářů, MBA zbynek@carv.cz tel. +420 605 259 636

Lektor: Mgr. Miroslav Pech, reditel@zsnovacerekev.cz tel. +420 702 164 133

Dotazy: Miroslav Pech, tel. 702 164 133

Přihláška

Zaškrtněte, pokud chcete přihlásit dospělou osobu do kurzu.
Vybraná hodnota: 0

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *